barkoindesign: Blog https://barkoindesign.zenfolio.com/blog en-us (C) barkoindesign (barkoindesign) Mon, 11 Dec 2017 10:26:00 GMT Mon, 11 Dec 2017 10:26:00 GMT Razvan & Sorina, nunta Brasov https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/12/razvan-sorina-nunta-brasov

]]>
(barkoindesign) brasov nunta https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/12/razvan-sorina-nunta-brasov Mon, 11 Dec 2017 10:16:09 GMT
Sesiune Foto Antonia & Dani la Cazino Sinaia https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/12/sesiune-foto-antonia-dani-la-cazino-sinaia

]]>
(barkoindesign) cazino foto sedinta sinaia https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/12/sesiune-foto-antonia-dani-la-cazino-sinaia Sun, 03 Dec 2017 22:00:30 GMT
Daniela si Sergiu Sesiune foto Wedding day https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/daniela-si-sergiu-sesiune-foto-wedding-day

]]>
(barkoindesign) conac foto heldsdorf sedinta https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/daniela-si-sergiu-sesiune-foto-wedding-day Sun, 19 Nov 2017 20:18:38 GMT
Daniela si Sergiu petrecere Conac Heldsdorf https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/daniela-si-sergiu-petrecere-conac-heldsdorf

]]>
(barkoindesign) conac heldsdorf petrecere https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/daniela-si-sergiu-petrecere-conac-heldsdorf Sun, 19 Nov 2017 19:55:01 GMT
Daniela si Sergiu Cununie Religioasa Conac Heldsdorf https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/daniela-si-sergiu-cununie-religioasa-conac-heldsdorf

]]>
(barkoindesign) conac cununie heldsdorf religioasa https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/daniela-si-sergiu-cununie-religioasa-conac-heldsdorf Sun, 19 Nov 2017 19:05:25 GMT
Daniela si Sergiu pregatiri https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/daniela-si-sergiu-pregatiri

]]>
(barkoindesign) https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/daniela-si-sergiu-pregatiri Sun, 19 Nov 2017 14:45:05 GMT
Madalina si Andu " After wedding photo session" https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/madalina-si-andu-after-wedding-photo-session

]]>
(barkoindesign) https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/madalina-si-andu-after-wedding-photo-session Sun, 19 Nov 2017 14:07:24 GMT
Madalina si Andu Petrecere https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/madalina-si-andu-petrecere

]]>
(barkoindesign) https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/madalina-si-andu-petrecere Sun, 19 Nov 2017 14:02:36 GMT
Madalina si Andu Cununia Religioasa https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/madalina-si-andu-cununia-religioasa

]]>
(barkoindesign) https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/madalina-si-andu-cununia-religioasa Sun, 19 Nov 2017 13:57:20 GMT
Clip nunta Madalina & Andu https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/clip-nunta-madalina-andu

]]>
(barkoindesign) brasov nunta videoclip https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/clip-nunta-madalina-andu Thu, 16 Nov 2017 19:58:34 GMT
Madalina & Andu pregatiri nunta https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/madalina-andu-pregatiri-nunta

]]>
(barkoindesign) fotograf nunta pregatiri profesionist https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/madalina-andu-pregatiri-nunta Thu, 09 Nov 2017 22:44:39 GMT
Madalina & Andu, Cununie Civila Brasov https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/madalina-andu-cununie-civila-brasov

]]>
(barkoindesign) https://barkoindesign.zenfolio.com/blog/2017/11/madalina-andu-cununie-civila-brasov Thu, 09 Nov 2017 22:29:26 GMT